Gravírování

Průmyslová přesnost a špičková technologie ve službách vašich projektů. Weppler Tools v Ostravě - Mariánských Horách je vaším partnerem pro všechny aspekty CNC obrábění a kovovýroby. Důvěřujte naší zkušenosti a vášnivému přístupu k výrobě.

Naše gravírování na zakázku vám umožní personalizovat a označit díly podle vašich požadavků. Vytvoříme pro vás jedinečné výrobky.

Fiber Laser MT-FP30 (30W)

Fiber Laser MT-FP30 Přenosný popisovací vláknový laser s nastavitelnou výškou a sklonem hlavy. Laserový značkovací stroj Fiber Laser je zařízení, které je ideální pro gravírování různých druhů kovů a jejich slitin (zinek, železo, měď, hliník, slitiny hořčíku atd.), Zařízení může také gravírovat povrch drahých kovů (stříbro, zlato, titan atd.) ). Gravírování na kovech však není jedinou aplikací, protože Fiber Laser se také vyrovnává s prvky vyrobenými z plastů, jako je ABS.

Jak Fiber Laser funguje?

Vláknové optické lasery jsou založeny na vzájemně propojených diodách, které tvoří laserový paprsek, a to se přenáší na hlavu pomocí flexibilního optického kabelu, díky čemuž není potřeba komplikovat systémy regulace dráhy paprsku a nehrozí riziko oslabení laserového paprsku nesprávně nastavenými a špinavými zrcátky nebo čočkami, jako je tomu u laserů s tradičním optickým systémem. Laserový paprsek se přenáší přímo a bez ztrát. Zařízení vybavené vláknovým laserem se vyznačuje relativně nízkými provozními náklady v důsledku úspor energie a nákladů na ochranu životního prostředí. Rovněž spotřeba energie je ve srovnání s CO2 3krát nižší.

Technické parametry

  • Pracovní plocha (mm): 175 x 175
  • Výkon laseru vláknový laser: 30 W
  • Frekvence: 25 kHz - 400 kHz
  • Vlnová délka: 1065 ± 10 nm
  • Kvalita paprsku: M2 < 2
  • Min. šířka znaku (linie): 0,02 mm
  • Min. znak: 0,15 mm

Máte dotaz nebo chcete využít našich služeb?